Načítám Akce

• Události již proběhla.

Členská schůze KCHANK 18.5.2018 – Farma Svatojánek (Zdeněk Vykoukal)-Nížkovice

18. května

Jarní schůze klubu AN koz bude 18.5.2018 v rodišti vítězky 1. Národní výstavy v Čáslavi, Helenky ze Svatojánku. Konkrétní program ještě není znám, ale již teď je jasné, že se bude skládat z dopolední teoretické části, pro kterou budeme mít prostory na místním Obecním úřadě a z odpolední návštěvy a praktické části na farmě Svatojánek u Zdeňka a Lenky Vykoukalových. Konkrétní program doplníme.

V praktické části bude opět příspěvek sympatické veterinářky Zdenči Kazatelové. Jako doplněk jsme se domluvili na možnosti pro Vás všechny:

Můžete posílat své podněty, náměty, postřehy a pod. ohledně zdravotních zádrhelů, se kterými jste se potkali. Dotazy, které pošlete budou krátce zodpovězeny. Pokud jich bude moc vybereme ty nejčastější, či nejzajímavější. Další můžeme nechat na další příležitost nebo se můžou stát námětem na další příspěvky při další příležitosti.

Náměty posílejte na klubový e-mail: klubankoz@gmail.com do 15.4. … děkujeme.

Těšíme se na jarní setkání!

Datum:
18. května
Kategorie události:

Pořadatel

KCHANK

Farma Svatojánek (Zdeněk Vykoukal)
Nížkovice
Nížkovice, 68401 Česká republika