Přihláška

Chcete se stát členem klubu? Co pro to musíte udělat?

• Nejprve musíte být platným členem Svazu chovatelů ovcí a koz z.s. (SCHOK z.s.). Nejprve se zaregistrujte do SCHOK z.s. ZDE, po ověření Vašeho e-mailu a přihlášení vyplňte přihlášku ZDE. Po uhrazení ročního členského příspěvku 300.- Kč se můžete stát členem KCHANK. Příspěvek na každý další rok se platí vždy nejdéle do 31.3.
  • Členové klubu neplatí další členský příspěvek. V době přihlášení do klubu je nutné, mít vyřízené členství v SCHOK a příspěvek zaplacen. Není-li příspěvek v budoucnu zaplacen na další období, členství zaniká.
  • Vyplňte přihlašovací formulář níže a odešlete. Po ověření členství v SCHOK Vám bude přihláška potvrzena a budete zaregistrováni jako člen klubu zde na webu. Informace o tomto dostanete e-mailem. Můžete být v případě zájmu zařazeni do klubové diskuzní skupiny na facebooku.

Přihláška za člena KCHANK

Položky označené * je nutné vyplnit